خرید مدرک لیسانس

امتیاز کاربران

rating_star خرید مدرک لیسانس - بزرگترین مرکز اخذ مدرک دانشگاهیrating_star خرید مدرک لیسانس - بزرگترین مرکز اخذ مدرک دانشگاهیrating_star خرید مدرک لیسانس - بزرگترین مرکز اخذ مدرک دانشگاهیrating_star خرید مدرک لیسانس - بزرگترین مرکز اخذ مدرک دانشگاهیrating_star خرید مدرک لیسانس - بزرگترین مرکز اخذ مدرک دانشگاهی
 
buy-bachlors-degree خرید مدرک لیسانس - بزرگترین مرکز اخذ مدرک دانشگاهی

اگرچه ممکن است برای برخی افراد کمی عجیب به نظر برسد و یا تصور کنند که خرید مدرک لیسانس معتبر نیست، باید بگوییم تمامی مدارک صادر شده توسط مدرک اینفو کاملاً معتبر هستند و بسیاری از مشتریان ما معرفان ما هستند. مدرک کارشناسی صادر شده همان مدرک کارشناسی اخذ شده پس از تحصیل در دانشگاه است. این مدارک در سیستم دانشگاهی ثبت شده و برای شما یک پرونده فیزیکی در دانشگاه به همراه ریز نمرات ایجاد می‌شود و پرونده الکترونیکی شما نیز به صورت رسمی برای استعلام در دسترس خواهد بود. شما می‌توانید به راحتی از این مدرک برای استخدام در سازمان‌های دولتی و خصوصی، تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، ارائه به سفارتخانه‌ها برای مهاجرت استفاده نمایید. اگر در سازمانی مشغول به کار هستید برای ارتقاء شغلی و افزایش حقوق از مدرک خود استفاده نمایید. مدرک تحصیلی کارشناسی خریداری شده کاملا مستند و قانونی است.

از کجا می‌توان مدرک معتبر و ممهوری که دارای پرونده فیزیکی و الکترونیکی است را خریداری کرد؟

شما می توانید مدرک تحصیلی کارشناسی خود را از مدرک.اینفو خریداری کنید. مدرک اینفو موسسه‌ای است که با استفاده از روابط گسترده و قوی خود با افراد و سازمان‌های مختلف به شما مدرکی را ارائه می‌دهد که در سیستم دانشگاه ثبت شده و پرونده فیزیکی و الکترونیکی آن با دقت تمام آماده می‌گردد. مدرک تحصیلی کارشناسی شما دارای ریز نمرات است و شما با مراجعه به دانشگاه می‌توانید پرونده تحصیلی خود را مشاهده کنید. به همین خاطر است که شما بدون نگرانی می‌توانید با خرید مدرک لیسانس از مزایای بالقوه آن استفاده نمائید. مطمئنا شما با خرید لیسانس در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی می‌نمایید.

کارشناسی یا لیسانس دوره‌ای از آموزش عالی است، که حداقل در 2 سال و حداکثر 5 سال باید در این دوره به تحصیل بپردازید. اگر شما بخواهید در دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ثبت نام کنید باید دارای مدرک دیپلم یکی از رشته‌های نظری، فنی و حرفه‌ای و یا کار و دانش را داشته باشید و برای دریافت این مدرک باید 65 تا 70 واحد درسی را در طی 2 سال و حداکثر 3 سال بگذرانید. اما اگر قصد تحصیل در دوره کارشناسی پیوسته را دارید باید علاوه بر مدرک دیپلم، مدرک پیش دانشگاهی نیز داشته باشید. اگر این مدارک را ندارید نگران نباشید! مقاله نحوه خرید مدرک دیپلم و خرید مدرک پیش دانشگاهی را مطالعه کنید تا به بسیاری از سوالاتتان درباره‌ی این مدارک پاسخ داده شود. برای دریافت مدرک کارشناسی پیوسته رشته های فنی و مهندسی شما باید 130 تا 140 واحد و برای رشته های غیر فنی و مهندسی 130 تا 135 واحد را در طی حداقل 4 سال و حداکثر 5 سال بگذرانید.

برای دریافت مدرک تحصیلی کارشناسی باید علاوه بر صرف چند سال از عمر خود باید یک هزینه نیز بپردازید. شما برای دریافت این مدرک دو راه بیشتر ندارید که راه اول همان راهی است که اکثر افراد جامعه از طریق صرف هزینه و زمان مدرک کارشناسی خود را دریافت می‌کنند. اما اگر برای وقت و پول خود ارزش قائلید ما راه دوم را به شما پیشنهاد می‌دهیم. خرید مدرک کارشناسی مدرکی کاملا معتبر در اختیار خواهید داشت که در سیستم دانشگاهی به ثبت رسیده است و پرونده الکترونیکی و فیزیکی آن به همراه ریز نمرات در سیستم دانشگاهی کشور موجود می‌باشد. شما می‌توانید مدرک تحصیلی کارشناسی را حداکثر پس از دو ماه دریافت نمائید و از آن برای استخدام در نهادهای دولتی و خصوصی، ارائه به سفارتخانه‌ها برای مهاجرت، ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و یا جهت ارتقا شغلی استفاده نمایید.

چرا خرید لیسانس ارزشمند است؟

مدرک تحصیلی کارشناس یا همان لیسانس در ایران جزء مدارک بسیار پرکاربرد می‌باشد و برای استخدامی‌ها که هر سال سازمان‌های دولتی برگزار می‌کنند درخواست می‌گردد. همچنین برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به این مدرک نیاز دارید، شما از این مدرک برای مهاجرت به خارج از کشور نیز می‌توانید استفاده کنید چون کاملا معتبر است امکان دریافت ترجمه آن از دادگستری وجود دارد. حتی اگر در یک شرکت یا سازمان دولتی قبلا با مدرک دیپلم و یا کاردانی استخدام شده باشید با ارائه مدرک تحصیلی کارشناسی غیرانتفاعی می‌توانید هم ارتقاء شغلی بگیرد و هم میزان حقوق شما افزایش می‌یابد. علاوه بر همه این کاربردها داشتن مدرک لیسانس باعث افزایش پرستیژ شما در محیط کار و خانواده می‌گردد.

هزینه خرید مدرک کارشناسی

یکی از نگرانی‌های شما شاید هزینه خرید مدرک لیسانس باشد. در گام اول به نظر می‌آید با توجه به ویژگی‌هایی مانند ثبت در سیستم دانشگاهی کشور، تشکیل پرونده الکترونیکی، تشکیل پرونده فیزیکی و ارائه ریز نمراتی که دارد باید بسیار گران باشد. اما هزینه خرید کارشناسی برخلاف چیزی که ممکن است تصور شود بسیار به صرفه است. در برابر زمان و هزینه‌ای که شما باید در هنگام تحصیل بپردازید تا مدرک کارشناسی خود را دریافت کنید، خرید لیسانس معتبر آن هم در بازه زمانی حداکثر دو ماهه بسیار ارزشمند است. البته باید در نظر داشت که قیمت مدرک تحصیلی کارشناسی برای رشته‌های مختلف متغیر است. تعداد واحدهای هر رشته تحصیلی و دانشگاه صادر کننده مدرک می تواند در تعیین قیمت موثر باشند.

یکی دیگر از مواردی که در قیمت این مدرک تحصیلی معتبر تاثیر گذار است، مدت زمان آماده‌سازی مدرک است. به عنوان مثال برخی از افراد به صورت فوری نیاز به اخذ مدرک کارشناسی دارند. بدیهی است خرید فوری مدرک کارشناسی هزینه‌ی بیشتری در پی خواهد داشت. به این نکته توجه کنید که مدت آماده‌سازی و ارائه مدرک در اعتبار و کیفیت مدرک هیچ خللی ایجاد نمی‌کند و در هر صورت مدرک در سیستم دانشگاه ثبت خواهد شد و پرونده فیزیکی به همراه ریز نمرات آن برای شما تشکیل می‌گردد. بنابراین هیچ نگرانی در مورد اعتبار مدارک خود نداشته باشید. شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع دقیق از قیمت مدرک تحصیلی کارشناسی با مشاوران مدرک اینفو تماس بگیرید.

 فروش مدرک تحصیلی کارشناسی چطور انجام می‌پذیرد؟

مدرک اینفو با استفاده از روابط قوی خود که با سازمان‌ها و افراد دارد به شما مدرک کارشناسی را ارائه می‌دهد که در سیستم دانشگاه ثبت شده است و برای شما یک پرونده فیزیکی که در آن ریز نمرات به همراه اطلاعات شخصی شما مانند عکس، مدرک دیپلم، شماره دانشجویی و غیره وجود دارد ایجاد می‌گردد. به همین علت شما می‌توانید از این مدرک برای استخدام، ارتقاء شغلی، مهاجرت و ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد استفاده کنید و از استعلام رسمی آن مطمئن باشید. این مدرک تحصیلی کارشناسی که شما از مدرک اینفو خریداری می‌کنید مانند همان مدرکی که با حضور در دانشگاه پس از 2 تا 4 سال تحصیل دریافت می‌نمائید کاملا معتبر، مستند و رسمی است. شما فقط کافی است با مدرک اینفو که در زمینه ارائه مدرک تحصیلی فعالیت می‌کند تماس بگیرید.

شرایط مورد نیاز برای دریافت مدرک تحصیلی کارشناسی

واقعا وسوسه عجیبی است که بتوان در عرض دو ماه مدرک تحصیلی کارشناسی را دریافت کرد و از آن برای استخدام در یک ارگان دولتی و خصوصی استفاده کرد و یا نه آن را به محل کارتان برای ارتقاء شغلی و افزایش حقوق ارائه دهید. شاید این آرزوی بسیاری از جوانان در این دوران باشد که بتوانند در عرض چند ماه به هدفشان که گرفتن مدرک دانشگاهی است برسند. ما به شما کمک می‌کنیم که به آرزو و اهدافتان برسید. شما برای خرید مدرک کارشناسی باید یک سری شرایط را داشته باشید، به عنوان مثال باید 4 سال از زمان دریافت مدرک دیپلم و پیش‌دانشگاهی شما گذشته باشد. اگر مرد هستید باید کارت پایان خدمت نیز داشته باشید. شما برای دریافت مدرک تحصیلی کارشناسی باید چند قطعه عکس، مدرک دیپلم برای کارشناسی ناپیوشته و پیش‌دانشگاهی برای کارشناسی پیوسته به همراه کارت پایان خدمت برای آقایان را به مدرک اینفو تحویل دهید تا ظرف مدت حداکثر دو ماه این مدرک را که دارای پرونده الکترونیکی و پرونده فیزیکی است را به شما تحویل بدهیم.

 

--------------------------------------------------------

مهندس شجاعی  02191304060 / کانال تلگرام / صفحه اینستاگرام /  ارتباط واتس آپ ارتباط تلگرام

مهندس جواهریان   02191015680 کانال تلگرام / صفحه اینستاگرام /  ارتباط واتس آپ / ارتباط تلگرام

مهندس مجیدی 02191012515 کانال تلگرام / صفحه اینستاگرام /  ارتباط واتس آپ / ارتباط تلگرام