خرید مدرک دکتری

rating_star_blank خرید مدرک دکتری - بزرگترین مرکز اخذ مدرک دانشگاهیrating_star_blank خرید مدرک دکتری - بزرگترین مرکز اخذ مدرک دانشگاهیrating_star_blank خرید مدرک دکتری - بزرگترین مرکز اخذ مدرک دانشگاهیrating_star_blank خرید مدرک دکتری - بزرگترین مرکز اخذ مدرک دانشگاهیrating_star_blank خرید مدرک دکتری - بزرگترین مرکز اخذ مدرک دانشگاهی
 
Buy-PHD-Degree خرید مدرک دکتری - بزرگترین مرکز اخذ مدرک دانشگاهی

خرید مدرک دکترا مزایایی بسیاررا فراهم می‌آورد. این مدرک بالاترین رتبه دانشگاهی است و دریافت آن نیاز به دادن پروپوزال و رساله است که باید در رشته خودتان نوآورانه باشد. ما برای شما عزیزان روند عادی گرفتن این مدرک را توضیح می‌دهیم تا شما کاملا درک کنید چرا خرید مدرک دکتری خوب است. امکان دریافت مدرک دکترا در زیر شاخه‌های علوم انسانی، علوم طبیعی، علوم پایه، کشاورزی، هنر و فنی و مهندسی وجود دارد. تعداد واحدهای درسی در دوره دکترا 36 واحد است که از این تعداد 15 تا 18 واحد آن با توجه رشته‌تان آموزشی و 18 تا 21 واحد آن پژوهشی می‌باشد البته این تعداد واحد دکترا آموزشی – پژوهشی است و در دوره دکترا پژوهش محور تعداد این واحدها متفاوت می‌باشد. شما در دوره دکترا پژوهش محور باید 3 تا 8 واحد دروس آموزشی و بین 28 تا 33 واحد پژوهشی را بگذرانید. شما برای ورود به هر دو این مقاطع باید در کنکور دکترا شرکت کنید، در این آزمون اگر حد نصاب را کسب کردید می‌توانید در مصاحبه ورودی دانشگاه شرکت کنید. شما باید در مصاحبه ورودی و آزمون کنکور حد نصاب را کسب نمائید تا اجازه ثبت‌نام در این مقطع را داشته باشید. پس از کسب حد نصاب با ارائه مدرک کارشناسی ارشد می‌توانید در مقطع دکترا ثبت نام نمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چگونگی خرید مدرک کارشناسی ارشد پیشنهاد می‌کنیم مقاله خرید مدرک فوق لیسانس را مطالعه کنید.

شما اگر در دانشگاه آزاد ثبت‌نام کردید باید برای هر ترم شهریه بپردازید. شهریه‌ای که برای تحصیل در مقطع دکترا دانشگاه آزاد می‌پردازید به دو قسمت شهریه ثابت و شهریه متغییر تقسیم می‌گردد، که شهریه ثابت با توجه به سال ورودی شما تعیین می‌شود و تا پایان دوره تحصیل تغییر نمی‌کند. ولی شهریه متغییر همان طور که از نامش معلوم است هر ترم با توجه به تعداد واحدهای درسی و اینکه دروس شما تئوری باشد یا عملی تغییر می‌کند. به طور متوسط برای دریافت مدرک دکترا آزاد علوم پایه باید بین 80 تا 100 میلیون، برای رشته‌های کشاورزی و علوم طبیعی 80 تا 120 میلیون و برای رشته‌های هنر بین 65 تا 95 میلیون تومان را در طی 4 تا 6 سال بپردازید. هرساله بین 15 تا 16 درصد بر شهریه دانشگاه آزاد اضافه می‌گردد که مبلغ قابل توجهی برای خیلی از افراد می‌باشد، به این نکته توجه نمائید که اگر یک ترم نتوانید شهریه خود را در دانشگاه آزاد بپردازید و آن‌ها برای شما مساعد دانشجویی در نظر نگیرند از دانشگاه اخراج می‌گردید.

حال اگر شما مدرک تحصیلی دکترا را خریداری کنید هم در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی می‌کنید و هم دیگر لازم نیست زمان خود را صرف یادگیری دروس سخت دکترا کنید و یک رساله نوآورانه که نوشتن آن بسیار دشوار است را بنویسید.

خرید مدرک تحصیلی دکتری دانشگاه آزاد

شاید شما هم برای خرید مدرک دکتری وسوسه شده‌اید تا در عرض چند ماه دکتر شوید ولی نمی‌دانید از کجا این مدرک را خریداری نمائید که معتبر باشد. مدرک خریداری شده شما باید به راحتی در سازمان‌های خصوصی و دولتی قابل استفاده باشد. شما می‌توانید مدرک تحصیلی دکترا آزاد را از مدرک.اینفو دریافت نمائید، این موسسه با استفاده از روابط قوی و گسترده‌ای که در دانشگاه‌های سراسر کشور دارد می‌تواند به شما مدرکی ارائه دهد که در سیستم دانشگاهی ثبت شده باشد و پرونده الکترونیکی و فیزیکی برای شما ایجادگردد. اخذ مدرک دکتری از مدرک اینفو شامل ریز نمرات و یک رساله پژوهشی می‌باشد و بر روی مدرک مهر و هولگرام دانشگاه آزاد ثبت شده است. به همین علت است که شما می توانید به راحتی از این مدرک برای استخدام در دانشگاه‌های دولتی و خصوصی استفاده کنید چون این مدرک هیچ تفاوتی با یک مدرک دکتری رسمی و قانونی که پس از حداقل 5 سال تحصیل کسب می‌شود ندارد.

قیمت مدرک تحصیلی دکتری

هزینه تحصیل در مقطع دکتری به صورت نرمال مستلزم پرداخت هزینه‌های زیادی است وعلاوه بر آن شما متحمل فشار درسی بالاست. شما می توانید به راحتی و با هزینه بسیار مناسب این مدرک را خریداری کنید و مجبور به تهیه یک رساله دکترا نیز نشوید. همانطور که گفتیم قیمت این مدرک بسیار مناسب است و تمام ویژگی‌های یک مدرک واقعی مانند پرونده الکترونیکی، پرونده فیزیکی، ریز نمرات و رساله دکترا را دارد. البته قیمت این مدرک برای تمام رشته‌ها یکسان نمی‌باشد و با توجه به اینکه رشته دکتری شما جزء شاخه علوم انسانی، علوم طبیعی، علوم پایه، فنی و مهندسی، هنر و کشاورزی باشد دارای قیمت‌های متفاوتی است. همچنین اگر شما برای دریافت مدرک بسیار عجله داشته باشید، ممکن است قیمت آن کمی متفاوت باشد شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از قیمت خرید مدرک دکترا با مشاوران مدرک اینفو تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت مدرک دکتری

شما برای دریافت مدرک دکترا باید حتما مدرک کارشناسی ارشد که از دریافت آن حداقل 5 سال گذشته باشد داشته باشید همچنین آقایان باید کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت را داشته باشند. شما علاوه بر این مدارک باید کپی شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس برای دریافت مدرک دکترا ارائه دهید. نیازی به شرکت در آزمون سراسری کنکور دکترا و مصاحبه ورودی دانشگاه ندارید و فقط با ارائه چند مدرک می‌توانید این مدرک دکترا معتبر با قابلیت استعلام به صورت رسمی را خریداری کنید و از مزایای آن استفاده کنید.

موارد استفاده از مدرک تحصیلی دکترا آزاد

یکی از آرزوهای بیشتر جوانان استاد دانشگاه شدن است که آن‌ها می‌توانند با خرید مدرک دکترا آزاد به این آرزوی دیرینه خود برسند و عضو هئیت علمی دانشگاه شوند. همچنین با استفاده از این مدرک امکان مهاجرت به کشور‌های دیگر برای زندگی و کار وجود دارد و شما می‌توانید به راحتی آن را به سفارتخانه‌ها ارائه دهید چون کاملا معتبر است و قابلیت استعلام دارد. اگر قبلا در یک سازمان دولتی استخدام شده‌اید می‌توانید با ارائه این مدرک حقوق خود را افزایش دهید یا حتی ارتقاء شغلی بگیرید. برای شرکت در آزمون‌های استخدامی دولتی نیز می‌توانید از مدرک دکترا آزاد استفاده نمائید.

eda خرید مدرک دکتری - بزرگترین مرکز اخذ مدرک دانشگاهی

 موسسه مدرک اینفو در ایران با فعالیت در زمینه فروش مدرک تحصیلی دکتری می‌تواند در اخذ مدرک دکتری از دانشگاه‌های مختلف به شما کمک کند.

مدرکی که داری پرونده الکترونیکی و فیزیکی باشد و اطلاعات شما را در سیستم دانشگاه ثبت کرده باشد. این موسسه مدرک.اینفو است که با استفاده از روابط گسترده و قوی خود به شما مدرکی ارائه می دهد که در سیستم دانشگاه ثبت شده است و برای آن پروند فیزیکی به همراه ریز نمرات در دانشگاه برای شما ایجاد شده است.